Reservdelar prislista

         
         
         
  SEK      
  Exkl moms      
         
  Artikelnr Artikelbenämning   Grundpris
  01 Ram C40   5750,00
  0101 Viktplatta 2.5 kg   129,00
  0102 Viktplatta 5 kg   179,00
  0103 Viktplatta 10 kg   299,00
  0106 Vajer 4mm 133 trådar per meter x 52,00
  0107 Textillina förstärkt   69,00
  0108 Färdig vajer till STI maskin t x 695,00
  0109 Plastad vajer komplett   875,00
  04 Styre C40   595,00
  05 Styrstolpe C40   515,00
  06 Tramparm vä C40   297,00
  07 Vevaxel,kugghjul & tramparm   695,00
  08 kugghjul främre   395,00
  09 Navaxel till svänghjul C40   139,00
  0985 Emballage,   275,00
         
  09919 Power band smalt   89,00
  10 Svänghjul 27 kg C40   1925,00
  101001 Överplatta   596,00
  101002 Acetalbussning   39,00
  101003 Nylonbussning för viktplatta x 22,00
  101010 Sprint 10x120/Kula x 91,00
  101011 Sprint 10x160/Kula x 127,00
  1020-S Skyddsplåt till viktpaket, pas   895,00
  11 kedja C40   209,00
  111001 Distans 15 mm   12,00
  111002 Distans 24 mm   15,00
  111003 Distans 7 mm   9,00
  111004 Distans 40 mm   15,00
         
  12 Kedjelås   45,00
  121000 Rullgrepp L:130 mm x 187,00
  13 Lager vevaxel x 129,00
  130301-1 Komplett dyna   612,00
  130303-1 Komplett dyna 430x500 mm x 602,00
  130601 Sydd vinyl 1030x500 mm   320,00
  1306010 sydd vinyl 300x400 mm   216,00
  1306010-1 komplett dyna 300x400 mm x 503,00
  1306011 Sydd vinyl 850x250 mm   268,00
  1306011-1 Komplett dyna 850x250 mm x 603,00
  1306012 Sydd vinyl 770x250 mm   268,00
  1306012-1 Komplett dyna x 593,00
  1306013 Sydd vinyl 300x250 mm   210,00
  1306013-1 Komplett dyna x 468,00
  1306014 Sydd vinyl 250x250 mm   207,00
  1306014-1 Komplett dyna x 458,00
  1306015 Sydd vinyl 200x250 mm   204,00
  1306015-1 Komplett dyna 200x250 mm x 452,00
  1306016 sydd vinyl 200x200 mm   201,00
  1306016-1 Komplett dyna 200x200 mm x 443,00
  1306017 Sydd vinyl 125x250 mm   199,00
  1306017-1 Komplett dyna 125x250 mm x 439,00
  1306018 Sydd vinyl 150x200 mm   198,00
  1306018-1 Komplett dyna 150x200 mm x 434,00
  1306019 Sydd vinyl 125x125 mm   198,00
  1306019-1 Komplett dyna 125x125 mm x 424,00
  130602 Sydd vinyl 750x500 mm   294,00
  130602-1 Komplett dyna 750x500 mm x 713,00
  1306020 Sydd vinyl 280x450 mm   219,00
  1306020-1 Komplett dyna 280x450 mm x 506,00
  1306021 Sydd vinyl 150x125 mm   199,00
  1306021-1 Komplett dyna 150x125 mm x 434,00
  1306022 Sydd rulle 205x120 mm   177,00
  1306022-1 komplett rulle 205x120 mm x 461,00
  1306023 Sydd rulle 205x150 mm   183,00
  1306023-1 komplett rulle 205x150 mm x 468,00
  130603 Sydd vinyl 430x500 mm   267,00
  130603-1 Komplett dyna 430x500 mm x 602,00
  130604 Sydd vinyl 300x500 mm   225,00
  130604-1 Komplett dyna 300x500 mm x 524,00
  130605 sydd vinyl 480x450 mm   267,00
  130605-1 Komplett dyna 480x450 mm x 602,00
  130606 Sydd vinyl 450x450 mm   264,00
  130606-1 Komplett dyna 450x450 mm x 593,00
  130607 Sydd vinyl 300x450 mm   222,00
  130607-1 Komplett dyna x 528,00
  130608 Sydd vinyl 1000x400 mm   299,00
  130608-1 Komplett dyna 1000x400 mm x 734,00
  130609 Sydd vinyl 400x400 mm   240,00
  130609-1 Komplett dyna 400x400 mm x 545,00
  130624 Vinyl per löpmeter x 1.50 m   238,00
  130625 Skum 20 mm per kvm x 505,00
  130626 Skinn per löpmeter x 1,15 m x 325,00
  131001 Nylonhjul Dia 61 mm inkl lager   158,00
  131002 Nylonhjul Dia 40 mm inkl lager   96,00
  131003 Nylonhjul Dia 80 mm inkl lager   95,00
  131004 Nylonhjul dia 100mm inkl lager x 189,00
  131005 Nylonhjul 150 mm inkl lager x 289,00
  131006 Kedjebrythjul 60 mm inkl lager   168,00
  131007 Kedjebrytarhjul 100 mm   225,00
  14 Lager svänghjul x 129,00
  141001 Hämtare 10 hål   255,00
  141002 Hämtare 15 hål   299,00
  141003 Hämtare 20 hål   335,00
  141004 Hämtare 25 hål   374,00
  15 Bromsläder C40 x 129,00
  151004-1 Gejder 20 mm 1380 mm   355,00
  151004-2 Gejder 20 mm 1570 mm   376,00
  151004-3 Gejder 20 mm 1870 mm   406,00
  151004-4 1100 mm med tvärax 45 mm   385,00
  151004-5 Gejder 20 mm 1350 mm   355,00
  16 Bromsspade C40   209,00
  17 Sprint för nödbroms C40   87,00
  171001 Luftbox komplett   11900,00
  171030 Ventilspak aluminium   126,00
  18 Bromsratt C40   99,00
  19 Hjul 60 mm   59,00
  19004 Kauser   5,00
  19111 M 10x20 mm- M 10x90 mm   7,00
  19901 Gummigrepp 25 mm dia x 220 mm   83,00
  19902 Tauluritlås stor   5,00
  19903 Tauluritlås liten   4,00
  19904 Kauser   5,00
  19905 vajerlås mod U   11,00
  19906 bakelitkula M 10 gänga x 29,00
  19907 Fjäder för viktpaket   28,00
  19908 Täckbricka för benrulle   28,00
  19909 Plastplugg 20x20 mm   7,00
  19910 Stapps   5,00
  19911 M10X20mm-M10x90mm   9,00
  19912 M 10 låsmutter nyloc   4,00
  19913 Bricka för 10 mm bult   2,00
  19914 karbinkrock x 39,00
  19915 Axelhärdad 30 mm x 1895,00
  19916 Rullager x 890,00
  19917 Löphus Smithmaskin x 2495,00
  19918 Nållager x 179,00
  19919 Nålllager DIV x 175,00
  19920 Kedja   125,00
  19921 Power band bred   189,00
  19922 Power band smal   129,00
  20 Fjädersprint M10 x 179,00
  21 M 6x20 mm skruv   6,00
  22 M 6x50 mm skruv   6,00
  23 Distans till kedjeskydd   8,00
  24 M 6x50 för kedjespänning   6,00
  25 M 6x20 mm fäste av kedjesp   6,00
  26 M 6 nyloc   4,00
  26/532 Vevlager Shimano BBUN52   320,00
  26/533L Vä Vevarm Puls 225E   205,00
  26/533R Hö Vevarm Puls 225E   315,00
  27 Kedjespänn platta   89,00
  28 M 8x45 för hjul   6,00
  29 M 8 nyloc för hjul   4,00
  30 m 6x30 insextskruv   6,00
  31 M 10x30 försänkt   15,00
  32 Bricka 40 mm   49,00
  33 Skruv till fllaskhållare   4,00
  34 Plastplugg   8,00
  35 SPD pedal komplett x 690,00
  36 Ram S 60   6750,00
  37 kedjeskydd hö S 60   375,00
  38 Kedjeskydd vä S 60   375,00
  39 Tramparm Vä S60   297,00
  40 Tramparm hö komplett S 60   695,00
  41 Navaxel S60   99,00
  42 Kedjesträckare S60   47,00
  43 Hållare kedjesträckare S60   19,00
  44 Kedja S60   149,00
  45 Sadelstolpe S60   248,00
  4520 Fjädersprint 20 mm   249,00
  4521 Fjädersprint 16 mm   169,00
  4522 Gasfjäder 100 N x 990,00
  4525 Gasfjäder 300 N x 1095,00
  46 Styre S60   595,00
  47 Styrstolpe S60   615,00
  48 Dragfjäder 60 mm viparm S60   27,00
  49 Dragfjäder 60 mm bromsband S60   40,00
  50 Plastplugg 70x70 S60   16,00
  51 Bakelitkula 35 mm M10   29,00
  52 Stjärnratt M 10x25   49,00
  53 Ratt M10   49,00
  54 Metallbricka 68 mm S60   49,00
  55 Fjädersprint M 12   139,00
  56 Ställbar låsspak M 16x40 mm x 389,00
  57 Bromsband S60 x 79,00
  58 Nylonring till bromsband S60   6,00
  59 Fixlås till bromsband S60   39,00
  60 Gängstång M 10x190 mm   119,00
  61 M 6x20 mm insextsskruv S60   6,00
  62 M 6x50 mm till kedjeskydd   6,00
  63 M 6x30 till kedjeskydd   6,00
  64 M 6 nyloc för band   6,00
  65 M 6 bricka för band   6,00
  6500 Display Bodyguard   1450,00
  66 M 6x15 för band   6,00
  6600 Transformator Special x 1990,00
  67 M 6 nylocmutter   6,00
  68 M 8 insextskruv trampfäste   6,00
  69 Bricka 40 mm   6,00
  70 Gummigrepp 480mm   195,00
  71 M 10 kupolm.navaxel   10,00
  72 M 10 bricka navaxel   6,00
  73 Distans navaxel 7 mm   19,00
  74 Dstans navaxel 24 mm   25,00
  75 Trampa x 499,00
  76 Rem till trampa   39,00
  77 Fotbåge till trampa   59,00
  78 Sadel komplett x 490,00
  79 Flaskhållare x 89,00
  80 Aluminiumdustans kedjeskydd   12,00
  81 Plastplugg rund styre   7,00
  82 L-ratt ställbar M 10   112,00
  83 Fjäderprint M 16   239,00
  84 Fjäder till Sport Arts Step   159,00
  B30-012 Powerband 25 mm med kord   189,00
  PR-5220-1 Motorrem 660J   495,00
  PR-5220-10 Matta vävd   5440,00
  PR-5220-100 Kabelstam motor   390,00
  PR-5220-101 Start logoknapp   32,00
  PR-5220-102 Stopp logoknapp   32,00
  PR-5220-103 Paus logoknapp   32,00
  PR-5220-104 Safety logo   32,00
  PR-5220-105 Display kabel 8-trådig   29,00
  PR-5220-106 Skruvplåt (2 st)   7,00
  PR-5220-107 Plastplugg 25 mm (2 st)   7,00
  PR-5220-108 Gaffel för vinkling   490,00
  PR-5220-109 Remskiva fram   560,00
  PR-5220-11 Vals axel slipad   532,00
  PR-5220-12 Bult vals spännare   7,00
  PR-5220-13 Vals fram ämnesrör stål   532,00
  PR-5220-14 Kabel jord motor   67,00
  PR-5220-15 Kabel jord frekvensomvandlare   67,00
  PR-5220-16 Kabel display 8-trådig   45,00
  PR-5220-17 Kabel jord lyftarmotor   67,00
  PR-5220-18 Valsaxel fäste fram   76,00
  PR-5220-19 Bult motor (4 st)   7,00
  PR-5220-2 Motor Type YVPP   5867,00
  PR-5220-20 Bult fäste lyftarmotor   7,00
  PR-5220-21 Remskiva 10-spårig   560,00
  PR-5220-22 Bult motorfäste (4 st)   7,00
  PR-5220-23 Bult för vals axel fäste(2 st)   7,00
  PR-5220-24 Skruv för jordkabel  (5 st)   7,00
  PR-5220-25 Mutter valsspännare fram   4,00
  PR-5220-26 Display gjuten plast   2470,00
  PR-5220-27 Display yta grundplatta   1379,00
  PR-5220-28 Pulsgrepp metall (4 st)   69,00
  PR-5220-29 Manöverbox gjuten i plast   1689,00
  PR-5220-3 Frekvensomvandlare Delta VPD   6130,00
  PR-5220-30 Nödstopp inkl lina/clips   156,00
  PR-5220-31 Startknapp plast gul   34,00
  PR-5220-32 Stoppknapp plast röd   34,00
  PR-5220-33 Pausknapp blå   34,00
  PR-5220-34 Kretskort display   2678,00
  PR-5220-35 Kretskort knapp/startbox   790,00
  PR-5220-36 Display yta Sticker   1906,00
  PR-5220-37 Sidodisplay vänster   167,00
  PR-5220-38 Sidodisplay yta sticker vä   167,00
  PR-5220-39 Sidodisplay höger   167,00
  PR-5220-4 Transformator BH   1657,00
  PR-5220-40 Sidodisplay yta sticker höger   67,00
  PR-5220-41 Fästskruv display plåt (37 st)   7,00
  PR-5220-42 Fästskruv plåt knappbox (6 st)   7,00
  PR-5220-43 Knappmembran kabel hö sida   356,00
  PR-5220-44 Knappmembran kabel vä sida   356,00
  PR-5220-45 Kabel stam display 8-trådig   432,00
  PR-5220-46 Kabel strömingång   29,00
  PR-5220-47 Kabel strömingång   29,00
  PR-5220-48 Kabel nödstopp   29,00
  PR-5220-49 Kabel huvudbrytare   29,00
  PR-5220-5 MCB Kort   3280,00
  PR-5220-50 Sidostöd vänster   2900,00
  PR-5220-51 Sidostöd höger   2900,00
  PR-5220-52 Bräda pressad träskiva   2458,00
  PR-5220-53 Plastmuff   23,00
  PR-5220-54 Gummifotplatta vänster (2 st)   135,00
  PR-5220-55 Gummifotplatta höger (2 st)   135,00
  PR-5220-56 Plastkåpa bakre kaross   2678,00
  PR-5220-57 Plastplugg bakre ram (2 st)   7,00
  PR-5220-58 Vals bakre ämnesrör stål   670,00
  PR-5220-59 Valsaxel bakre slipad axel   670,00
  PR-5220-6 Kabel jord Elingång   29,00
  PR-5220-60 Kullager bakre/främre vals (4)   123,00
  PR-5220-61 Bult fäste bakre vals (2 st)   7,00
  PR-5220-62 Gummidämpare (8 st)   89,00
  PR-5220-63 Bult för brädfäste (8 st)   7,00
  PR-5220-64 Bult för fäste sidostöd (2 st)   7,00
  PR-5220-65 Bult för fäste sidostöd (4 st)   7,00
  PR-5220-66 Hjul polytanplast (4 st)   69,00
  PR-5220-67 Bult hjulfäste (2 st)   7,00
  PR-5220-68 Fäste för nödstopp   48,00
  PR-5220-69 Ram fackverk   14890,00
  PR-5220-7 Kabel jord MCB Kort   39,00
  PR-5220-70 Motorhuv gjuten plast   1935,00
  PR-5220-71 Gummifot hö/vä (2 st)   99,00
  PR-5220-72 Pressat stålbläck (2 st)   69,00
  PR-5220-73 Bult bakre täckkåpa (8 st)   7,00
  PR-5220-74 Plåtskruv fäste (2 st)   5,00
  PR-5220-75 Bult för ledfäste (4 st)   7,00
  PR-5220-76 Gummifotplatta hö/vä (2 st)   99,00
  PR-5220-77 Gummifotplatta bakre hö/vä (2)   99,00
  PR-5220-78 Täckskiva bakre vals   198,00
  PR-5220-79 Kabel frekvensomvandlare   29,00
  PR-5220-8 Lyftarmotor JS 25/B   2215,00
  PR-5220-80 Elingång huvudström   125,00
  PR-5220-81 Säkringsdosa ST 104   136,00
  PR-5220-82 Huvudströmbrytare   110,00
  PR-5220-83 Plastplugg lyftargaffel (4 st)   4,00
  PR-5220-84 Huvudelkabel   196,00
  PR-5220-85 Gummihandtag (2 st)   233,00
  PR-5220-86 Knappmembran start/stopp/puls   325,00
  PR-5220-87 Oljeflaska 25 ml   129,00
  PR-5220-88 Oljerör   76,00
  PR-5220-89 Kabel signal   29,00
  PR-5220-9 Bult till motorspännare   7,00
  PR-5220-90 Kabel start/stopp   29,00
  PR-5220-91 Kabel start/stopp inre   29,00
  PR-5220-92 Kabel start/stopp yttre   29,00
  PR-5220-93 Kabel puls vä yttre   29,00
  PR-5220-94 Kabel puls hö yttre   29,00
  PR-5220-95 Kabel nödstopp microbrytare   26,00
  PR-5220-96 Kabel huvudbrytare   26,00
  PR-5220-97 Kabel säkringsdosa   34,00
  PR-5220-98 Kabel frekvensomvandlare   34,00
  PR-5220-99 Kabelstam lyftarmotor   123,00
  PR-7020-1 Main frame   4890,00
  PR-7020-10 Left pedal   290,00
  PR-7020-100 Nut  (M3)   (4)   3,00
  PR-7020-101 Flange nut (M5)  (2)   3,00
  PR-7020-102 Nut (M6)   (3)   3,00
  PR-7020-103 Nut (M8)   3,00
  PR-7020-104 Nylock nut (M6)  (2)   3,00
  PR-7020-105 Nylock nut (M8x6.2t)  (8)   3,00
  PR-7020-106 Nylock nut (M8)  (6)   5,00
  PR-7020-107 Nylock nut (M10)  (4)   5,00
  PR-7020-108 Generator wire  (2)   29,00
  PR-7020-109 Middle connection wire   34,00
  PR-7020-11 Right pedal   295,00
  PR-7020-110 Lower connection wire   45,00
  PR-7020-111 Sensor wire   56,00
  PR-7020-112 Middle pulse sensor wire   67,00
  PR-7020-113 Lower pulse sensor wire  (2)   67,00
  PR-7020-114 Washer  (2)   6,00
  PR-7020-12 Front decorating upright cover   78,00
  PR-7020-13 Console   2890,00
  PR-7020-14 Console bracket   378,00
  PR-7020-15 Console lower case   98,00
  PR-7020-16 Battery door   78,00
  PR-7020-17 Accessory tray   125,00
  PR-7020-18 Upright sleeve   56,00
  PR-7020-19 Seat   486,00
  PR-7020-2 Front stabilizer   478,00
  PR-7020-20 Seat lower case   323,00
  PR-7020-21 Seatpost sleeve   89,00
  PR-7020-22 Seat cap   234,00
  PR-7020-23 Adjustment bar   39,00
  PR-7020-24 Slider   135,00
  PR-7020-25 Endcap (50x100)  (4 st)   7,00
  PR-7020-26 Moving wheel  (2 st)   39,00
  PR-7020-27 Leveler  (4 st)   89,00
  PR-7020-28 Hand wrist pad  (2 st)   78,00
  PR-7020-29 Foam grip (550 mm)  (2 st)   230,00
  PR-7020-3 Rear stabilizer   478,00
  PR-7020-30 Foam grip (40 mm)   (2 st)   110,00
  PR-7020-31 Pulse sensor top housing (2)   80,00
  PR-7020-32 Pulse sensor bottom housing  2   59,00
  PR-7020-33 Pulse sensor plate (4)   69,00
  PR-7020-34 Generator   4375,00
  PR-7020-35 Pulley (120mm)   357,00
  PR-7020-36 Belt (762mm J8)   590,00
  PR-7020-37 Pulley (235mm)   457,00
  PR-7020-38 Magnet   29,00
  PR-7020-39 Belt (1092mm J8)   625,00
  PR-7020-4 Seat post   768,00
  PR-7020-40 Front aluminium upright cover   790,00
  PR-7020-41 Rear aluminium upright cover   790,00
  PR-7020-42 Air pressure bar   670,00
  PR-7020-43 Seat adjustment lever   357,00
  PR-7020-44 Fixed stand   39,00
  PR-7020-45 Spacer   3,00
  PR-7020-46 Cable   125,00
  PR-7020-47 Cable spring   39,00
  PR-7020-48 Roller axle   89,00
  PR-7020-49 Stand spring   39,00
  PR-7020-5 Upright post   245,00
  PR-7020-50 Spacer stand   67,00
  PR-7020-51 Arc washer   7,00
  PR-7020-52 Resistor   490,00
  PR-7020-53 Controller   990,00
  PR-7020-54 Right mounting plate   156,00
  PR-7020-55 Left mounting plate   156,00
  PR-7020-56 Idler spring   39,00
  PR-7020-57 Washer   9,00
  PR-7020-58 Idler arm   78,00
  PR-7020-59 Axle connection cap   39,00
  PR-7020-6 Handlebar   670,00
  PR-7020-60 Bearing 6004ZZ  (8)   125,00
  PR-7020-61 Idler wheel spacer   29,00
  PR-7020-62 One way pulley (51)   120,00
  PR-7020-63 One way bearing (2520)   280,00
  PR-7020-64 Axle   325,00
  PR-7020-65 Right crank   590,00
  PR-7020-66 Left crank   590,00
  PR-7020-67 Crank shaft   380,00
  PR-7020-68 Eye bolt (4)   7,00
  PR-7020-69 Tension bracket (2)   39,00
  PR-7020-7 Left cover   1890,00
  PR-7020-70 Square key (6x6x15mm)   67,00
  PR-7020-71 E ring   81,00
  PR-7020-72 Crescent ring  (4)   39,00
  PR-7020-73 Washer (8x38x2.0t)  (4)   23,00
  PR-7020-74 Washer (10x23x2.0t)  (2)   23,00
  PR-7020-75 Washer (17x25x1.0t)   23,00
  PR-7020-76 Washer (18.3x25x1.0t)   23,00
  PR-7020-77 Washer (20x1.0t)  (2)   23,00
  PR-7020-78 Lock washer (M8)  (13)   12,00
  PR-7020-79 Screw (M3x10mm)   7,00
  PR-7020-8 Right cover   1890,00
  PR-7020-80 Screw (M4x20mm)  (4)   9,00
  PR-7020-81 Screw (M5x18mm)  (19)   9,00
  PR-7020-82 Screw, round head (35mm)  (4)   9,00
  PR-7020-83 Screw, round head  (15mm) (12)   9,00
  PR-7020-84 Screw, round head  (50mm) (2)   9,00
  PR-7020-85 Screw, round head (75mm)  (2)   9,00
  PR-7020-86 Bolt, round head (10mm)  (4)   9,00
  PR-7020-87 Bolt, round head (15mm)   (4)   9,00
  PR-7020-88 Bolt, button head (12mm)   (4)   9,00
  PR-7020-89 Bolt, button head (35mm)   (2)   9,00
  PR-7020-9 Crank cover  (2 st)   189,00
  PR-7020-90 Bolt, button head (16mm)   (5)   9,00
  PR-7020-91 Bolt, button head (45mm)   9,00
  PR-7020-92 Screw, flat head (12mm)  (5)   9,00
  PR-7020-93 Bolt, socket head (50mm)  (2)   9,00
  PR-7020-94 Bolt, socket head (30mm)   9,00
  PR-7020-95 Bolt, hex head (15mm)  (4)   9,00
  PR-7020-96 Bolt, hex head (10mm)   9,00
  PR-7020-97 Bolt, hex head (65mm)  (4)   9,00
  PR-7020-98 Bolt, hex head (80mm)  (4)   9,00
  PR-7020-99 Bolt, hex head (50mm)   (2)   9,00
  PR-7230--49 Front aluminum upright cover   790,00
  PR-7230-1 Main frame   4890,00
  PR-7230-10 Front left-side cover   1210,00
  PR-7230-100 Bolt, Button head 12 mm (2 st)   9,00
  PR-7230-101 Bolt, button head 35 mm (2 st)   9,00
  PR-7230-102 Bolt, button head 20 mm (20 st   9,00
  PR-7230-103 Bolt, button head (M10xp1.5x45   9,00
  PR-7230-104 Bolt, socket head 70 mm (4 st)   9,00
  PR-7230-105 Bolt, socket head 30 mm   9,00
  PR-7230-106 Bolt, hex head 15 mm (4 st)   9,00
  PR-7230-107 Bolt, hex head 15 mm (1 st)   9,00
  PR-7230-108 Bolt, hex head 60 mm   9,00
  PR-7230-109 Bolt, hex head 65 mm (4 st)   9,00
  PR-7230-11 Front right-side cover   1210,00
  PR-7230-110 Bolt, hex head 75 mm   9,00
  PR-7230-111 Bolt, hex head 80 mm (4 st)   9,00
  PR-7230-112 Bolt, hex head 145 mm (2 st)   9,00
  PR-7230-113 Bolt, hex head 144 mm (2 st)   9,00
  PR-7230-114 Bolt, hex head 50 mm (2 st)   9,00
  PR-7230-115 Flange nut (M10)   3,00
  PR-7230-116 Nut (M6)  (3 st)   3,00
  PR-7230-117 Nut (M8)  (4 st)   3,00
  PR-7230-118 Nylock nut (M6)  (4 st)   3,00
  PR-7230-119 Nylock nut (M8x6.2t) (4 st)   3,00
  PR-7230-12 Crank cover   189,00
  PR-7230-120 Nylock nut (M8)   (12 st)   3,00
  PR-7230-121 Nylock nut (M10) (6 st)   3,00
  PR-7230-122 Generator wire 700 mm  (2 st)   29,00
  PR-7230-123 Upper connection wire 300mm   34,00
  PR-7230-124 Middle connection wire 1100 mm   34,00
  PR-7230-125 Lower connection wire 800 mm   34,00
  PR-7230-126 Sensor wire 400 mm   34,00
  PR-7230-127 Pulse sensor wire 1  300mm   34,00
  PR-7230-128 Pulse sensor wire 2  1100 mm   34,00
  PR-7230-129 Pulse sensor wire 3  2300 mm   34,00
  PR-7230-13 Rear left-side cover   1290,00
  PR-7230-130 Pulse sensor wire 4  200 mm   34,00
  PR-7230-131 Screw (M4x10mm)  (4 st)   9,00
  PR-7230-132 Bolt, socket head 15 mm (4 st)   9,00
  PR-7230-133 Nylon nut (M10xp1.25)   3,00
  PR-7230-134 Screw, flat head   9,00
  PR-7230-135 Washer (21x30x0.5t)   3,00
  PR-7230-14 Rear right-side cover   1290,00
  PR-7230-15 Left pedal   290,00
  PR-7230-16 Right pedal   290,00
  PR-7230-17 Console   2890,00
  PR-7230-18 Console bracket   378,00
  PR-7230-19 Console lower case   98,00
  PR-7230-2 Front stabilizer   478,00
  PR-7230-20 Battery door   78,00
  PR-7230-21 Front decorating upright cover   78,00
  PR-7230-22 Upright sleeve   56,00
  PR-7230-23 Back cushion cover   410,00
  PR-7230-24 Back cushion   595,00
  PR-7230-25 Seat   595,00
  PR-7230-26 Sliding belt (2st)   29,00
  PR-7230-27 Seat roller (3 st)   155,00
  PR-7230-28 Plastic seat suppport cover L   118,00
  PR-7230-29 Plastic seat support cover R   118,00
  PR-7230-3 Rear stabilizer   478,00
  PR-7230-30 Back cushion hinge   29,00
  PR-7230-31 Adjustment bar (2 st)   39,00
  PR-7230-32 Accessory tray (2 st)   195,00
  PR-7230-33 Pulse sensor top housing (2)   80,00
  PR-7230-34 Pulse sensor bottom housing 2   59,00
  PR-7230-35 Quick-Access key base (+)   390,00
  PR-7230-36 Quick-Access key base (-)   390,00
  PR-7230-37 Square plug (30x60 mm)   8,00
  PR-7230-38 End cap (50x100 mm) (4 st)   7,00
  PR-7230-39 Leveler (4 st)   89,00
  PR-7230-4 Seat handlebar   375,00
  PR-7230-40 Moving wheel (2 st)   39,00
  PR-7230-41 Generator   4375,00
  PR-7230-42 Belt (584 mm J8)   595,00
  PR-7230-43 Pulley (120 mm)   357,00
  PR-7230-44 Magnet   29,00
  PR-7230-45 Pulley (235 mm)   457,00
  PR-7230-46 Belt (1059 mm J8)   625,00
  PR-7230-47 Seat rail endcap (2 st)   29,00
  PR-7230-48 Foam grip (2 st)   230,00
  PR-7230-49 Front aluminum upright cover   790,00
  PR-7230-5 Back cushion bracket   810,00
  PR-7230-50 Rear aluminum upright cover   790,00
  PR-7230-51 Cushion adjustment lever   195,00
  PR-7230-52 Back cushion adjustm bracket   395,00
  PR-7230-53 Cushion torsion spring   29,00
  PR-7230-54 Cushion spring   19,00
  PR-7230-55 Cushion linkage axel   129,00
  PR-7230-56 Seat torsion spring   29,00
  PR-7230-57 Seat adjustment lever   285,00
  PR-7230-58 Roller plate (2 st)   110,00
  PR-7230-59 Bearing (6000N) (6 st)   119,00
  PR-7230-6 Back cushion frame   295,00
  PR-7230-60 Resistor   490,00
  PR-7230-61 Controller   990,00
  PR-7230-62 Right mounting plate   156,00
  PR-7230-63 Left mounting plate   156,00
  PR-7230-64 Idler spring   39,00
  PR-7230-65 Washer   9,00
  PR-7230-66 Idler arm   78,00
  PR-7230-67 Axle cover   78,00
  PR-7230-68 Bearing (6004ZZ) (8 st)   125,00
  PR-7230-69 Idler shaft   78,00
  PR-7230-7 Seat frame   210,00
  PR-7230-70 One way pulley (51 mm)   120,00
  PR-7230-71 One way bearing (2520 mm)   280,00
  PR-7230-72 Axle   325,00
  PR-7230-73 Left crank   590,00
  PR-7230-74 Right crank   590,00
  PR-7230-75 Crank shaft   380,00
  PR-7230-76 Roller axle   325,00
  PR-7230-77 Spacer (M8x12x7mm)    (2 st)   9,00
  PR-7230-78 Seat linkage spacer   23,00
  PR-7230-79 Eye Bolt (40 mm)  (2 st)   9,00
  PR-7230-8 Upright post   245,00
  PR-7230-80 Eye bolt (50 mm) (4 st)   9,00
  PR-7230-81 Tension bracket (2 st)   39,00
  PR-7230-82 Square key (6x6x15mm)   67,00
  PR-7230-83 E ring  (2 st)   81,00
  PR-7230-84 Crescent ring (4 st)   39,00
  PR-7230-85 Washer (8x38x2.0t) (6 st)   23,00
  PR-7230-86 Washer (10x23x2.0t) (2 st)   23,00
  PR-7230-87 Washer (17x25x1.0t)   23,00
  PR-7230-88 Washer (18.3x25x1.0t)   23,00
  PR-7230-89 Washer (20x1.0t)  (2 st)   23,00
  PR-7230-9 Upper handlebar   225,00
  PR-7230-90 Lock washer (M8)  (20 st)   12,00
  PR-7230-91 Screw (M3x10mm)  (3 st)   9,00
  PR-7230-92 Screw (M3x25mm)  (4 st)   9,00
  PR-7230-93 Screw (M4x20mm)  (6 st)   9,00
  PR-7230-94 Screw (M5x18mm)  (23 st)   9,00
  PR-7230-95 Screw round head (M5xp0.8x15)   9,00
  PR-7230-96 Screw round head (M5xp0.8x50)   9,00
  PR-7230-97 Screw round head (M5xp0.8x75)   9,00
  PR-7230-98 Bolt, round head (M6xp1.0x15)   9,00
  PR-7230-99 Screw round head (M5xp0.8x 12)   9,00
  PR-7520-1 Main frame   12950,00
  PR-7520-10 Left linkage   515,00
  PR-7520-100 Washer (21x30x1.0t)  (7)   23,00
  PR-7520-101 Hex socket cap screw (2)   7,00
  PR-7520-102 Screw (M3x10mm)   7,00
  PR-7520-103 Screw (M4x20mm)  (25)   7,00
  PR-7520-104 Screw (M5x18mm)  (36)   7,00
  PR-7520-105 Bolt button head (M6xp1.0x12)   9,00
  PR-7520-106 Bolt button head (35mm)  (2)   9,00
  PR-7520-107 Screw round head (M3x35mm) (4)   7,00
  PR-7520-108 Screw round head(M5xp0.8x15mm)   7,00
  PR-7520-109 Screw round head M5xp0.8x50mm   7,00
  PR-7520-11 Right linkage   515,00
  PR-7520-110 Screw round head (M5xp0.8x75mm   7,00
  PR-7520-111 Bolt round head (M6xp1.0x15mm)   9,00
  PR-7520-112 Bolt socket head (M5xp0.8x15mm   9,00
  PR-7520-113 Bolt socket  head M6xp1.0x15m   9,00
  PR-7520-114 Bolt socket head M8xp1.25x10mm   9,00
  PR-7520-115 Bolt sockert head M8xp1.25x50m   9,00
  PR-7520-116 Bolt socket head M8xp1.25x70mm   9,00
  PR-7520-117 Bolt socket head M8xp1.25x75mm   9,00
  PR-7520-118 Bolt socket head M10xp1.5x20mm   9,00
  PR-7520-119 Bolt button head M8xp1.25x12mm   9,00
  PR-7520-12 Pedal support arm  (2)   1830,00
  PR-7520-120 Bolt button head M8x1.25x16mm   9,00
  PR-7520-121 Carriage bolt M8xp1.25x75mm   9,00
  PR-7520-122 Bolt hex head M8xp1.25x10mm   9,00
  PR-7520-123 Bolt hex head M8xp1.25x15mm   9,00
  PR-7520-124 Bolt hex head M8xp1.25x15mm (4   9,00
  PR-7520-125 Bolt hex head M8xp1.25x65mm (4   9,00
  PR-7520-126 Bolt hex head M10xp1.5x55mm (2   9,00
  PR-7520-127 Bolt hex head M10xp1.5x50mm (2   9,00
  PR-7520-128 Flange nut M5  (2)   5,00
  PR-7520-129 Nut M3  (4)   5,00
  PR-7520-13 Front left side cover   850,00
  PR-7520-130 Nut (M8xp1.25)  (2)   5,00
  PR-7520-131 Nylock nut (M6xp1.0)  (2)   5,00
  PR-7520-132 Nylock nut (M8xp1.25x6.2t) (4)   5,00
  PR-7520-133 Nylock nut (M8xp1.25)  (6)   5,00
  PR-7520-134 Nylock nut (M10xp1.5x8t) (16)   5,00
  PR-7520-135 Generator wire (3pinx700mm)  2   29,00
  PR-7520-136 Sensor wire & stand 2pinx600mm   34,00
  PR-7520-137 Upper connection wire 4pinx300   34,00
  PR-7520-138 Middle conn wire 4pinx900mm   34,00
  PR-7520-139 Lower conn wire 4pinx2100mm   34,00
  PR-7520-14 Front right side cover   850,00
  PR-7520-140 Upper pulse sensor wire   34,00
  PR-7520-141 Middle pulse sensor wire 4x300   34,00
  PR-7520-142 Lower pulse sensor wire300/400   34,00
  PR-7520-143 Adjustment stand  (4)   39,00
  PR-7520-144 POM roller assembly 37,5mm (4)   59,00
  PR-7520-145 Adjustment plate spacer 8x12x4   18,00
  PR-7520-146 Screw flat head M8xp1.25x20mm   9,00
  PR-7520-147 Handheld dome plug (2)   69,00
  PR-7520-148 Komplett pedal slider   990,00
  PR-7520-15 Rear left side cover   1680,00
  PR-7520-16 Rear right side cover   1680,00
  PR-7520-17 Crank cover  (2)   195,00
  PR-7520-18 Main frame base cover   725,00
  PR-7520-19 Console   2890,00
  PR-7520-2 Front stabilizer   1350,00
  PR-7520-20 Console bracket   378,00
  PR-7520-21 Console lower case   98,00
  PR-7520-22 Battery door   78,00
  PR-7520-23 Front decorating upright cover   78,00
  PR-7520-24 Upright sleeve   56,00
  PR-7520-25 Accessory tray   298,00
  PR-7520-26 Pulse sensor top housing (2)   80,00
  PR-7520-27 Pulse sensor buttom housing  2   59,00
  PR-7520-28 Pulse sensor plate assembly  4   59,00
  PR-7520-29 Foam grip assembly (40mm) (2)   29,00
  PR-7520-3 Rear stabilizer   1350,00
  PR-7520-30 Stationary handlebar plug (2)   15,00
  PR-7520-31 Foam grip assembly (225mm) (2)   129,00
  PR-7520-32 Inner rotator cuff pivot arm 2   129,00
  PR-7520-33 Front rotator cuff pivot arm 2   129,00
  PR-7520-34 Back rotator cuff pivot arm  2   129,00
  PR-7520-35 Left privot cuff  (2)   129,00
  PR-7520-36 Right privot cuff  (2)   129,00
  PR-7520-37 Inner rotator cuff linkage (6)   79,00
  PR-7520-38 Outer rotator cuff linkage (6)   79,00
  PR-7520-39 Left pedal base cover (2)   79,00
  PR-7520-4 Upright post   1735,00
  PR-7520-40 Right pedal base cover (2)   79,00
  PR-7520-41 Rail cap (2)   39,00
  PR-7520-42 Pedal upper case (2)   495,00
  PR-7520-43 Non-slip pad  (2)   159,00
  PR-7520-44 Left pedal lower case   295,00
  PR-7520-45 Right pedal lower case   295,00
  PR-7520-46 Pedal support arm bushing (2)   18,00
  PR-7520-47 POM roller assembly (49.9mm) 8   79,00
  PR-7520-48 Moving wheel  (2)   39,00
  PR-7520-49 Endcap (50x100mm)  (4)   9,00
  PR-7520-5 Stationary handlebar   870,00
  PR-7520-50 Pulley (120mm)   367,00
  PR-7520-51 Pulley (235mm)   457,00
  PR-7520-52 Magnet   29,00
  PR-7520-53 Belt (864mm J8)   595,00
  PR-7520-54 Belt (914mm J8)   695,00
  PR-7520-55 Console fixed bracket   245,00
  PR-7520-56 Front aluminium upright cover   790,00
  PR-7520-57 Back aluminium upright cover   790,00
  PR-7520-58 Upper pivot shaft spacer (2)   18,00
  PR-7520-59 Adjustment knob (JA-893A) (2)   159,00
  PR-7520-6 Left upper handlebar   540,00
  PR-7520-60 Middle pivot shaft spacer (2)   18,00
  PR-7520-61 Middle pivot shaft cap  (4)   9,00
  PR-7520-62 Pedal rail  (2)   1325,00
  PR-7520-63 Pedal slider  (2)   425,00
  PR-7520-64 Roller shaft   (8)   12,00
  PR-7520-65 Pedal slider shaft  (2)   395,00
  PR-7520-66 Pedal support arm connector  2   169,00
  PR-7520-67 Left crank   590,00
  PR-7520-68 Right crank   590,00
  PR-7520-69 Crank shaft   385,00
  PR-7520-7 Right upper handlebar   540,00
  PR-7520-70 Mounting plate  (2)   125,00
  PR-7520-71 Generator   4375,00
  PR-7520-72 Controller   990,00
  PR-7520-73 Resistor   490,00
  PR-7520-74 Drive shaft   595,00
  PR-7520-75 Bearing bracket   199,00
  PR-7520-76 Leveler  (5)   89,00
  PR-7520-77 Linkage spacer  (2)   18,00
  PR-7520-78 Bearing (6004)  (12)   125,00
  PR-7520-79 Bearing (6903)  (4)   139,00
  PR-7520-8 Pivoting arm   (2)   1580,00
  PR-7520-80 Bearing (6905)  (4)   125,00
  PR-7520-81 Linkage bushing  (2)   495,00
  PR-7520-82 Eye bolt  (2)   18,00
  PR-7520-83 Tension bracket  (2)   49,00
  PR-7520-84 Internal circlip (2)   39,00
  PR-7520-86 C Ring (17mm)    (4)   39,00
  PR-7520-87 C Ring (20mm)  (3)   39,00
  PR-7520-88 Square key (6x6x16)   18,00
  PR-7520-89 Lock washer (M6)  (10)   23,00
  PR-7520-90 Lock washer (M8)  (45)   23,00
  PR-7520-91 Lock washer (M10)  (2)   23,00
  PR-7520-92 Wave washer (21mm)  (2)   19,00
  PR-7520-93 Washer (6x13x2.0t)  (8)   23,00
  PR-7520-94 Washer (6x19x2.0t)  (2)   23,00
  PR-7520-95 Washer (8x23x2.0t)  (3)   23,00
  PR-7520-96 Washer (8x30x2.0t)  (2)   23,00
  PR-7520-97 Washer (8x38x2.0t)  (4)   23,00
  PR-7520-98 Washer (10x23x2.0t)  (2)   23,00
  PR-7520-99 Washer (10x28x2.0t)  (2)   23,00
  PR-7520-9L Left telescoping bar   395,00
  PR-7520-9R Right telescoping bar   395,00
  PR-7720-1 Running deck frame   16056,00
  PR-7720-10 Console frame   2356,00
  PR-7720-100 Bolt (M8x20mm)   (6)   9,00
  PR-7720-101 Bolt  (M8x40mm)  (2)   9,00
  PR-7720-102 Bolt  (M10x25mm)   (8)   9,00
  PR-7720-103 Bolt  (M10x55mm)   9,00
  PR-7720-104 Bolt (M10x60mm)   9,00
  PR-7720-105 Bolt (M10x65mm)  (2)   9,00
  PR-7720-106 Bolt  (M10x80mm)   (2)   9,00
  PR-7720-107 Bolt  (M8x50mm)   (14)   9,00
  PR-7720-108 Bolt (M10x50mm)   (2)   9,00
  PR-7720-109 Bolt  (M10x80mm)   (3)   9,00
  PR-7720-11 Running deck   4770,00
  PR-7720-110 Nut  (M10xp1.5)   (4)   6,00
  PR-7720-111 Thin nylon nut (M10xp1.5)   6,00
  PR-7720-112 Nylon nut (M5xp0.8)  (15)   6,00
  PR-7720-113 Nylon nut (M6xp1.0)  (6)   6,00
  PR-7720-114 Nylon nut  (M8xp1.25)   (12)   6,00
  PR-7720-115 Nylon nut  (M10xp1.5)  (33)   6,00
  PR-7720-116 Square nut (M8xp1.25)  (8)   5,00
  PR-7720-117 Upper connection wire   395,00
  PR-7720-118 Middle connection wire   356,00
  PR-7720-119 Rear connection wire   325,00
  PR-7720-12 Running belt   5290,00
  PR-7720-120 Upper motor connection wire   189,00
  PR-7720-121 Middle motor connection wire   136,00
  PR-7720-122 Rear motor connection wire   178,00
  PR-7720-123 Upper front handrail wire   178,00
  PR-7720-124 Middle front handrail wire   170,00
  PR-7720-125 Upper handrail connection wire   170,00
  PR-7720-126 Middle handrail conn wire   167,00
  PR-7720-127 Upper speed sensor wire   190,00
  PR-7720-128 Lower speed sensor wire   190,00
  PR-7720-129 Connection wire A   175,00
  PR-7720-13 Motor belt   695,00
  PR-7720-130 Connection wire B   125,00
  PR-7720-131 Connection wire C  (2)   125,00
  PR-7720-132 Connection wire D   135,00
  PR-7720-133 Connection wire E   135,00
  PR-7720-134 Converter   6150,00
  PR-7720-135 Suspension sensor board   1245,00
  PR-7720-136 Power transfer board   356,00
  PR-7720-136-1 Power switch set   3990,00
  PR-7720-137 Cushion adjustment board   679,00
  PR-7720-138 Elevation adjustment board   789,00
  PR-7720-139 Speed adjustment board   670,00
  PR-7720-14 Deck  frame lower cover   325,00
  PR-7720-140 Wireless pulse sensor   580,00
  PR-7720-141 Elevation key board   390,00
  PR-7720-142 Speed key board   390,00
  PR-7720-143 Inductor   1295,00
  PR-7720-144 Filter   1595,00
  PR-7720-145 Power cord   295,00
  PR-7720-146 Converter sensor wire   190,00
  PR-7720-147 Converter ground wire   125,00
  PR-7720-148 Leveler  (2)   99,00
  PR-7720-149 Bearing (6004zz)  (4)   149,00
  PR-7720-15 Elastomer   (8)   125,00
  PR-7720-150 Insulation spacer   (6)   9,00
  PR-7720-151 Insulation sleeve   (12)   9,00
  PR-7720-152 Insulation washer (10x2.0t) (6   9,00
  PR-7720-153 Insulation washer (13x3.0t) (8   15,00
  PR-7720-154 Washer (5x1.0t) (8)   15,00
  PR-7720-155 Washer  (10x2.0t) (6)   15,00
  PR-7720-156 Lock washer (M5) (3)   15,00
  PR-7720-157 Emergency button   325,00
  PR-7720-158 Emergency button upper cover   290,00
  PR-7720-159 Emergency button lower cover   290,00
  PR-7720-16 Motor support plate  (4)   99,00
  PR-7720-160 Emergency button bracket   99,00
  PR-7720-161 Bolt (M6xp1.0x15mm) (2)   9,00
  PR-7720-162 Emergency button conn wire   125,00
  PR-7720-163 Bolt (M5xp0.8x20mm)   9,00
  PR-7720-164 Display set   5325,00
  PR-7720-165 MCB-kort   6025,00
  PR-7720-166 Left suspension set   2290,00
  PR-7720-167 Right suspension set   2290,00
  PR-7720-168 Power switch set   1890,00
  PR-7720-169 Central suspension set   1450,00
  PR-7720-17 Guiding plug   (2)   7,00
  PR-7720-18 Round plug  (22.2mm)   (2)   7,00
  PR-7720-19 Square plug (20x40mm)  (8)   7,00
  PR-7720-2 Main frame   18900,00
  PR-7720-21 Front motor cover   490,00
  PR-7720-22 Upper motor cover   978,00
  PR-7720-23 Motor decoration plate (2)   345,00
  PR-7720-24 Main frame decoration cover 2   467,00
  PR-7720-25 Non-slip pad  (8)   67,00
  PR-7720-26 Rotation stand  (2)   98,00
  PR-7720-27 Left rear endcap   780,00
  PR-7720-28 Right rear endcap   780,00
  PR-7720-29 Suspension support plate  (2)   137,00
  PR-7720-3 Motor cover support tube   379,00
  PR-7720-30 Power switch   195,00
  PR-7720-31 Isolator  (2)   78,00
  PR-7720-32 Stopper (24mm)  (2)   56,00
  PR-7720-33 Transportation wheel  (4)   78,00
  PR-7720-34 Square plug (38x50mm) (2)   6,00
  PR-7720-35 Left side motor cover   490,00
  PR-7720-36 Right side motor cover   490,00
  PR-7720-37 Left upright sleeve   125,00
  PR-7720-38 Right upright sleeve   125,00
  PR-7720-39 Left upright decoration cover   190,00
  PR-7720-4 Elevation frame   1780,00
  PR-7720-40 Right upright decoration cover   190,00
  PR-7720-41 Upper handrail cover   1207,00
  PR-7720-42 Bottom handrail cover   990,00
  PR-7720-43 Front handrail   1290,00
  PR-7720-44 Safety key switch   225,00
  PR-7720-45 Side handrail   (2)   890,00
  PR-7720-46 Console   1979,00
  PR-7720-47 Console bottom cover   1979,00
  PR-7720-48 Console back cover   235,00
  PR-7720-49 Plug for Aluminium upr cover 4   19,00
  PR-7720-5 Left side rail frame   1220,00
  PR-7720-50 Square plug (25.4mm)  (2)   7,00
  PR-7720-51 Motor   6545,00
  PR-7720-52 Front roller   1900,00
  PR-7720-53 Rear roller   1910,00
  PR-7720-54 Dust resistance plate   190,00
  PR-7720-55 Motor adjustment bracket   235,00
  PR-7720-56 Lower controller bracket   230,00
  PR-7720-57 PA Sensor bracket   230,00
  PR-7720-58 Front roller bracket   230,00
  PR-7720-59 Aluminium side rail  (2)   1589,00
  PR-7720-6 Right side rail frame   1220,00
  PR-7720-60 Side rail connection plate 10   39,00
  PR-7720-61 Elevation motor   3178,00
  PR-7720-62 Suspension adjustment set   1345,00
  PR-7720-63 Power switch bracket   187,00
  PR-7720-64 Suspension bracket (2)   545,00
  PR-7720-65 Shock absorb suspension system   1450,00
  PR-7720-66 Suspension connection arm (2)   434,00
  PR-7720-67 Spacer   (2)   15,00
  PR-7720-68 Support cap  (4)   9,00
  PR-7720-69 Left front alum upright cover   1545,00
  PR-7720-7 Left upright post   1545,00
  PR-7720-70 Left rear alum upright cover   1545,00
  PR-7720-71 Right front alum upright cover   1545,00
  PR-7720-72 Right rear alum upright cover   1545,00
  PR-7720-73 Lock washer (M6)  (16)   7,00
  PR-7720-74 Lock washer (M8)  (18)   7,00
  PR-7720-75 Lock washer (M10)  (4)   7,00
  PR-7720-76 Washer (6x13x2.0t)  (2)   7,00
  PR-7720-77 Washer (8x16x2.0t)  (10)   7,00
  PR-7720-78 Washer (8x26x2.0t)  (4)   7,00
  PR-7720-79 Screw (M2.6x8mm)  (30)   9,00
  PR-7720-8 Right upright post   1875,00
  PR-7720-80 Bolt (M8x33mm)  (8)   9,00
  PR-7720-81 Screw (M4x12mm)  (8)   9,00
  PR-7720-82 Screw (M4x20mm)   (38)   9,00
  PR-7720-83 Screw (M5x18mm)  (28)   9,00
  PR-7720-84 Screw (M5X50mm)  (2)   9,00
  PR-7720-85 Bolt (M5x12mm)  (9)   9,00
  PR-7720-86 Bolt (M3x10mm)   (14)   9,00
  PR-7720-87 Bolt  (M5x6mm) (20)   9,00
  PR-7720-88 Bolt (M5x15mm)   (17)   9,00
  PR-7720-89 Bolt (M5x35mm)   (6)   9,00
  PR-7720-9 Handrail frame   9,00
  PR-7720-90 Bolt (M5x95mm)   (6)   9,00
  PR-7720-91 Bolt (M6x12mm)   (2)   9,00
  PR-7720-92 Bolt (L=27mm)   (2)   9,00
  PR-7720-93 Bolt (M8x20mm)   (4)   9,00
  PR-7720-94 Bolt  (M10x60mm)    (4)   9,00
  PR-7720-95 Bolt (M8x55mm)  (2)   9,00
  PR-7720-96 Bolt (M6x15mm)   (6)   9,00
  PR-7720-97 Bolt  (M6x25mm)   (2)   9,00
  PR-7720-98 Bolt  (M6x40mm)   (4)   9,00
  PR-7720-99 Bolt  (M6x50mm)  (8)   9,00
  PR-K1 Sittdyna till maskin   575,00
  PR-K10 Armdyna Liggande Benböj V/H   470,00
  PR-K11 Bröst / Midjedyna Ligg. Benböj   680,00
  PR-K12 Lårdyna lårpress Vänster   568,00
  PR-K13 Lårdyna Lårpress Höger   568,00
  PR-K14 Bröstdyna Roddmaskin   489,00
  PR-K15 Ryggdyna Bänk mm   1185,00
  PR-K16 Sittdyna Ställbar Bänk mm   525,00
  PR-K17 Sitts till Fast Bänk   450,00
  PR-K18 Midjedynan Ryggsträckare   410,00
  PR-K19 Mellanstor Rulle   380,00
  PR-K2 Nackdyna till maskin   590,00
  PR-K20 Stor Benrulle   820,00
  PR-K21 Liten Rulle Rygg/Magbänk   195,00
  PR-K22 Knädyna Vadpress   325,00
  PR-K3 Ryggdyna med midja   1190,00
  PR-K30 Gummigrepp 12-15cm   112,00
  PR-K31 Gummigrepp 60-70cm   220,00
  PR-K32 Gummifot med fäste   175,00
  PR-K33 Gummidämpare under ram/viktpk.   125,00
  PR-K34 Gummifotyta Dip/Hävräck   95,00
  PR-K35 Gummiplatta Roddhiss   169,00
  PR-K36 Plastbussning Sitts   237,00
  PR-K37 Styrbussning Överplatta   79,00
  PR-K38 Toppskydd Torn Karbon   270,00
  PR-K39 Bandrulle   210,00
  PR-K4 Ryggdyna till Benmaskin   870,00
  PR-K40 Vikthållare ram   140,00
  PR-K41 Vikthållare Överplatta   390,00
  PR-K42 Täckskiva Hjul   69,00
  PR-K43 Axel bandlåsning   36,00
  PR-K44 Fjädersprint Kort   190,00
  PR-K45 Fjädersprint Medel   240,00
  PR-K46 Fjädersprint Lång   290,00
  PR-K47 Sprint viktpaket   225,00
  PR-K48 Låsvajer viktsprint flexibel   79,00
  PR-K49 Flaskhållare   139,00
  PR-K5 Armdyna Peckdeck mm   420,00
  PR-K50 Gummifäste för viktpaketsskydd   39,00
  PR-K51 Viktpaketsskydd   890,00
  PR-K52 Gummistopp Arm P-D   18,00
  PR-K53 Hydralpump Cirkelträning   1290,00
  PR-K6 Ryggdyna Ryggmaskin mm   450,00
  PR-K7 Sittdyna Benspark Benböj   1450,00
  PR-K8 Lårdyna Sittande Benböj   725,00
  PR-K9 Arm Bröstdyna Bicepsmaskin mm   1395,00
  S-01-A 6 mm slang PVC per m x 39,00