KONTAKT

KONTAKTA OSS

Magnus

Försäljning/ Inköp

Direkt: 033-44 71 61
Mobil: 0705 – 91 00 34
E-mail: magnus@sti.nu

Adam

Försäljning/ Service/ IT

Direkt: 033-44 71 64
Mobil: 0725-36 38 85
E-mail: adam@sti.nu

Conny

Försäljning

Direkt    033-44 71 63
Mobil     0705-91 31 43
E-mail   conny@sti.nu

Eva

Webshop

Direkt: 033-44 71 65
E-mail: eva@sti.nu

Anton

Service/ montör

Direkt: 033-44 71 66
Mobil: 0727-15 73 60
E-mail service@sti.nu

Lennart

Service/ montör

Direkt: 033-44 71 66
Mobil: 0727-15 73 60
E-mail: service@sti.nu

Lotta

Ekonomi & Fakturafrågor

Direkt: 033-14 04 20
E-mail: ekonomi@sti.nu

EKONOMI & FAKTURAFRÅGOR

I samarbete med UL Agentur & Administration AB
ekonomi@sti.nu
033-140420

FAKTURERINGSADRESS:

STI INTERNATIONAL TRADING AB
Box 362
501 13  Borås

BESÖKSADRESS:

Södra korsgatan 11
504 33  Borås

SKRIV TILL OSS

KONTAKTFORMULÄR

Genom att använda detta formulär accepterar du lagring och hantering av dina uppgifter på denna webbplats.
Uppgifterna i fråga kommer att användas för att återkoppla till kund/besökare. Läs mer här.